Tápegység CoolBox COO-FA300SBZ 300W - Jelenlegi ára: 11 856 Ft
EAN:
Gyártó:
CoolBox
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Tápegység CoolBox COO-FA300SBZ 300W-et verhetetlen áron. Típus: SFXTeljesítmény: 300 WVentilátor: ? 8 cmKapcsolatok: FDD x 1ATX 24 pin x 1CPU 12V 4 PIN x 1SATA x 3Molex HDD x 1Hőfok: 0? C-50? CTanúsítvány: 80 Plus BronzeMéretei kb.: 12, 5 x 6, 2 x 10 cm