DSC RF5132-433 32 zónás vezeték nélküli zónabővítő rádió vevő RF5132433
- 32 vezeték nélküli érzékelő vagy 16 vezeték nélküli kulcs fogadására.
- Nyomtatott áramkörre integrált belső antenna.
- Működési frekvencia: 433 MHz.
- 4 vezetékes adatbuszon kapcsolódik a központhoz.
- Buszvezeték hossza: max. 230m.
- Tápfeszültség: 13, 8VDC.
- Áramfelvétel: 50mA.
- PC585, PC1565, PC5010, PC5020, PC1616, PC1832 és PC1864 központtal kompatibilis.
- Működési hőmérséklet: 0°C - 50°C.
- Méretei: 147 mm x 106 mm x 26 mm.