TECHNICS SL-PG 200A CD LEJÁTSZÓ HIBÁTLAN MŰKÖDÉSSEL ÉS A KÉPEKEN VIDEÓN LÁTHATÓ ÁLLAPOTBAN ELADÓ! ANALÓG RCA KIMENET. SAJNOS TÁVIRÁNYÍTÓ NÉLKÜL! TETEJÉN MINT LÁTHATÓ ELŐFORDULNAK KISEBB HAJSZÁLKARCOK!
TECHNICS SL-PG200A
ELŐÍRÁSOK
Lemez formátuma: CD
Digitális átalakító: MN6474
CD-mechanizmus: CDM-4/19
Frekvenciaválasz: 2Hz és 20kHz között
Dinamikus tartomány: 96dB
Jel-zaj arány: 100 dB
Teljes harmonikus torzítás: 0, 005%
Sor kimenet: 2V
Méretek: 430 x 103 x 283mm