 Tömeg és méretekSzélesség (max. ): 600, 0 mmMagasság (max. ): 1250, 0 mmAlapadatokTeljesítmény: 40 W
Gyártói cikkszám: FANS-40-112-W-3IN1
Termék jellemzők:
Szín: Fehér
Teljesítmény: 40 W
Lapátátmérő: 40 cm
Lapát anyaga: műanyag
3 sebességfokozat
Oszcillációs mód
Dönthető fej
Állítható magasság: 95 ? 125 cm között
Tápkábel hossza: 1, 5 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz