Samsung LTN154AT01 laptop kijelző 15.4" / CCFL / fényes / 30pin / 1280x800 - Jelenlegi ára: 4 000 Ft
Samsung LTN154AT01 laptop kijelző 15. 4" / CCFL / fényes / 30pin / 1280x800
Használt, hibátlanul működik.
1 pont bemélyedés van rajta, valamint némi hajszálkarc. (lásd: képek)
Tulajdonságok:
Compatibility:
LTN154AT01-001
Size:
15. 4" WideScreen
Resolution:
WXGA (1280x800)
Surface Type:
Glossy
Video Connector:
30 pin CCFL screen